درباره ما

درباره ما


This post is also available in: English فارسی العربية

رستوران گردشگری ریژان

به نام گشایشگر مهربان

رستوران گردشگری ریژان


رستوران گردشگری ریژان در سال 1397 در استان گیلان و در شهر خلاق خوراک شناسی، رشت زیبا فعالیت خود را آغاز نموده و دارای منوی متنوعی از انواع غذاهای ایرانی و ملل می باشد. که همه روزه در وعده ی شام و ناهار آماده ی خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد. در منوی ایرانی تمرکز اصلی بر انواع کباب ها‌ می باشد. از دنده کباب اصیل کرمانشاهی گرفته تا پلو کباب اصیل گیلانی و سایر کباب های لذیذ ایرانی و در منوی خورشت ها، خورشت خلال کرمانشاهی و باقالی قاتق گیلانی و سایر خورشت های اصیل ایرانی قرار داده شده است .
در منوی فرنگی رستوران کباب های ملل همچون رول مکزیکی، درو عربی، پاتلی جانلی ترکی و کباب لبنانی وجود دارد و خوشبختانه در تمام جهات بسیار مورد پسند مشتریان قرار گرفته است .

از نظر فضا این رستوران به صورت تریپلکس می باشد. که در طبقه ی همکف پذیرش و لابی وجود دارد. در طبقه ی اول سالنی با ظرفیت 70 نفر و در طبقه ی بعدی سالن VIP با ظرفیت 50 نفر می باشد. همچنین برای انواع جشن ها و مراسمات فضایی دلنشین و آرام برای مشتریانش فراهم نموده است.

کارآفرین این مجموعه جناب آقای دکتر حقیقی (پزشک متخصص داخلی ) در سال 1399 این مجموعه را با نام شرکت صنایع غذایی پیشرو سلامت بیستون به ثبت رسانیده است. و جهت ارتقا و پیشبرد سطح کیفی رستوران موفق به اخذ مدارک زیر شده است.

  1. استاندارد ISO 22002
  2. استاندارد آکسفورد سرت
  3. ایتالین سرت
  4. مدیریت کیفیت کیترینگ و رستوران
  5. مدیریت رستوران های گردشگری
  6. بازرسی بهداشتی و کیفی واحد های صنفی

از اینرو به لطف خداوند این رستوران با بکارگیری پرسنل مجرب و استفاده از بهترین مواد اولیه در دسته ی رستوران های درجه یک استان قرار دارد. همچنین رستوران ریژان در سال 1399 موفق به اخذ مجوز گردشگری و استاندارد های لازم جهت پذیرایی از میهمانان و گردشگران محترم داخلی و خارجی شده است. و در این راستا آماده ی اخذ قرارداد با تورها و سازمان های مرتبط نیز می باشد.

به مدیریت: حقیقی
بهترین رستوران گردشگری در رشت

انواع غذاهای محلی گیلانی و کرمانشاهی و ایرانی و کباب های ملل

ساعات کاری: همه روز از ساعت 12 الی 16:30 و 19 الی 24

تلفن های تماس: 09185676187 – 01333546004

آدرس : رشت معلم میدان سرگل خیابان شمسی پور نبش میدان هاشمی